Plasto Aknad.Uksed OÜ töökorraldusest eriolukorras!

Hea Plasto klient ja sõber!
Plasto e-pood https://www.aknapood.ee/ ja tootmine töötab tavapäraselt.
Eesti valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale reageerib Plasto Aknad.Uksed adekvaatselt, ehk siis üritame võimalusel vältida kõiki mitte hädavajalikke kontakte.

Erinevalt paljudest teistest ettevõtetest on Plasto enamik esindusi jätkuvalt avatud.
Osad piirkondlikud esindused on meil alates 16.03 kodukontori režiimil ja kauba väljastamine toimub kokkuleppeliselt esindustega.
Siinkohal mõningad soovitused kuidas kaupa tellida selliselt, et oleks minimeeritud riskid ja tagatud nii Teie kui ka meie teenindajate tervis ja hea enesetunne:

📌 Esita võimalusel tellimused, võimalikud hinnapäringud ning muu info e-kirja või telefoni vahendusel või kastuta selleks meie e-keskonda – https://www.aknapood.ee/. Lisaks saad abi hinnapäringu esitamiseks meie kodulehelt –
http://www.plasto.ee/hinnaparing-2/.
📌Abi tellimimiseks ja nõuandeid mõõtude võtmise kohta leiad samuti meie kodulehelt – http://www.plasto.ee/akende-tellimine_2/. Samuti saab abi ja soovitusi kõikide meie esinduste telefonidelt.
📌Hetkeolukorras soovitame kindlasti valida tooteid mis on meil nn. standardsortimendis ja millele kehtivad ka lühemad tarneajad – need kaubad on meil reeglina laos ja nende tarne puhul saame me ka garanteerida tähtaegadest kinnipidamise
📌 võimalusel kasutada akende kohaletoimetamiseks transporditeenust
📌 Tallinna ladu töötab mai kuus E-N kell :9:00-16:30 lõuna 12.30-13.00
📌Hoiame kaupade väljastamise- ja laadimisprotsessi võimalikult operatiivsed, kuid palume hoida mõistliku distantsi klienditeenindajatega suhtlemisel. Kauba ootamisel palume klientidel mitte siseneda lattu ning oodata teenindajat autos või välitingimustes.

Meie ise kui ka meie tarnijate tootmised töötavad tavapäraselt ja hetkel ei ole mingisuguseid tarneprobleeme ette näha. Mõistagi ei saa me mõjutada protsesse mis meist ei sõltu – seega palume kõigilt klientidelt mõistvat suhtumist juhuks kui olukord peaks muutuma.

Esialgu puudutavad muudatused perioodi 16.03 kuni 31.05, kuid olukorra muutumisest anname Teile jooksvalt teada Plasto erinevate kanalite kaudu (kodulehelt ja FB kontolt)

Häid emotsioone ja tervist soovides,
Teie Plasto Aknad.Uksed OÜ