Paigaldusbrigaadid

PLASTO PAIGALDUSMEESKONNAD

 

Meie soojapidavate ja kvaliteetsete akende ning uste määruste pärase paigalduse eest vastutavad kogenud spetsialistid. Suur osa koostööpartneritest on tegelenud akende ja uste paigaldusega rohkem kui 10 aastat. Aastad on lisanud vilumust ja kogemusi - resultaadiks alati kvaliteetne töö.

 

Meie koostööpartnereid võite usaldada! 

 

 

HARJUMAA
Ettevõtte nimiTegevusvaldkondE-posti aadress
AS Plasto                           Paigaldus                     valdur@plasto.ee
AJ GruppPaigaldusvaarman@ajgrupp.eu
Daylmaster OÜPaigaldusdaylmaster@mail.ru
Euroaken OÜPaigaldusnikolai.s@mail.ru
KP Pro OÜPaigalduskaido.kattel@hotmail.com 
Vortex OÜPaigaldusvortex.sevtsenko@mail.com
Stadim ServicePaigaldusdmitri6969@gmail.com 
Rimiron OÜ  Viimistlusrimiron@hot.ee

 

TARTUMAA
Ettevõtte nimiTegevusvaldkondE-posti aadress
Aknamees OÜ            Paigaldus/Viimistlusaknamees@gmail.com
 
PÄRNUMAA
Ettevõtte nimiTegevusvaldkondE-posti aadress
Krihan Viimistlus OÜPaigaldus/Viimistlushannes@krihan.ee

 

LÄÄNE-VIRUMAA
Ettevõtte nimiTegevusvaldkondE-posti aadress
Wildflower OÜ        Paigaldus/Viimistluswildflower@hot.ee

 

VILJANDIMAA
Ettevõtte nimiTegevusvaldkondE-posti aadress
Monvelt OÜ                        Paigaldus/Viimistlusmait@monvelt.ee
Itam OÜPaigaldus/Viimistlus             faunaprojekt@hotmail.com

 

LÄÄNE- JA RAPLAMAA
Ettevõtte nimi             Tegevusvaldkond          E-posti aadress
CityDesign OÜPaigaldusvirko.vaiksaar@icloud.com

 

JÄRVAMAA
Ettevõtte nimi         TegevusvaldkondE-posti aadress
Amves OÜPaigaldus/Viimistlusinfo@amves.ee

 

PÕLVAMAA
Ettevõtte nimi      TegevusvaldkondE-posti aadress
Kagu Express OÜPaigaldus/Viimistlusavo.lusbo@gmail.com

 

SAAREMAA
Ettevõtte nimi   TegevusvaldkondE-posti aadress
Stormstrand OÜPaigaldus/Viimistlusinfo@stormstrand.com
 
IDA-VIRUMAA
Ettevõtte nimiTegevusvaldkondE-posti aadress
Kolvex Grupp OÜPaigaldus/Viimistluskolvex72@gmail.ru
EWK Ehitusgrupp OÜPaigaldus/Viimistlusewa2002@mail.ru